Współpraca / Kontakt

Chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami, autorami, portalami książkowymi, księgarniami, oraz innymi stronami poszukujących recenzentów, a także z firmami mogącymi zainteresować mola książkowego - herbaciarniami, twórcami /producentami/ sprzedawcami książkowych gadżetów / świec / wydawcami magazynów, w tym poświęconych czytelnictwu / literaturze / kulturze.


Jakie książki czytam? Przede wszystkim kryminały, thrillery i powieści historyczne oraz obyczajowe i romanse. Chętnie pochylam się tez nad biografiami, rzadziej fantastyką. Kocham książki dla dzieci i wybrane (najczęściej polskie) książki dla młodzieży. Właściwie jedynym typek powieści po które nie sięgam, to te o wampirach.


Otrzymane książki staram się zrecenzować w jak najszybszym czasie. Przeważnie zajmuje mi to do 4 tygodni. Nie obiecuję, że zrecenzuję niezamówione książki.
Gwarantuję za to, stały kontakt mailowy, trzymanie się ustalonych terminów, rzetelną ocenę, stały rozwój, gotowość do przyjmowania sugestii i elastyczność.


 Ze swojej strony oferuję następującą formę współpracy:

  • recenzje książek umieszczane zarówno na mojej stronie internetowej, jak i na zewnętrznych portalach
  • umieszczanie zapowiedzi nowości wydawniczych
  • objęcie patronatem powieści
  • wpisy sponsorowane

 Kanały promocji, którymi dysponuję:Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną, proszę o kontakt za pośrednictwem mojego adresu e-mail:   czapska.monika@gmail.com